بیمه لین
02166716591
خیابان ولیعصر- جنب خیابان رازی

مقدمه

با سپاس ودرود به کاربران سایت بیمه لین.

ورود کاربران به وب‌سایت بیمه لین و استفاده ازخدمات ارائه شده در این وب سایت به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعاریف

الف-مشتری، کاربر ، بیمه‌گذاریا خریدار: به فردی گفته می‌شود که با اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات بیمه لین اقدام نماید. در واقع بيمه گذار به طور کلی شخص حقيقی يا حقوقي است كه مشخصات وي در بيمه نامه ذكر مي گردد و پرداخت حق بيمه را تعهد مي نمايد.

ب-يمه گر: به شركت بيمه اي اطلاق می شود که دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه ی خدمات و محصولات بیمه ای است و مشخصات آن در بيمه نامه قـيد شده و جبـران خسارات و پرداخت غرامات ناشي از حوادث احتمالي طبق شرايط مقــرر در بيمه نامه را به عهده مي‌گيرد.

پ-بيمه شده: شئ يا شخص و یا موضوعی است كه احتمال تحقق خطر يا خطرات مشمول بيمه نامه ، براي آن موجبات انعقاد بيمه نامه را فراهم مي گرداند .

ث : بیمه نامه به هرگونه خدمتی اعم از بیمه نامه آنلاین و یا بیمه نامه حضوری ، مشاوره و... اطلاق می شود که از طرف بیمه لین به کاربر ارائه میگردد و در ازای آن وجهی دریافت می‌شود.

شرایط اختصاصی

1- یمه لین یک سامانه مدیریت و فروش آنلاین بیمه می‌باشد. در بیمه لین هیچ گونه کالای فیزیکی که ماهیت فیزیکی آن دارای ارزش باشد، فروخته نمی‌شود. آنچه که کاربر می‌تواند از این سامانه دریافت نماید، خدمات مدیریت بیمه و خرید بیمه‌نامه است. استفاده از خدمات مدیریت بیمه برای کاربر رایگان و خرید بیمه‌نامه برای مشتری شامل هزینه می‌باشد.

2- پس از ثبت هر خرید و تایید و پرداخت ان توسط درگاه پرداخت آنلاین ، خرید وی قطعی تلقی شده و امکان لغو آن وجود ندارد.

3- مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح برای صدور بیمه نامه بر عهده ی کاربر است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباهِ وی در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباهِ بیمه نامه و در نتیجه ضرر و زیان کاربر شود، بر عهده کاربر است. همچنین نشانی، ایمیل و شماره تلفن‌های ثابت و همراه که کاربر در پروفایل خود یا در مراحل خرید محصول ثبت می‌کند، تنها نشانی ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های بیمه بازار از طریق آن ها صورت می‌گیرد.

4- تمام درخواستهای خرید بیمه که در ساعات اداری به بیمه لین  ارسال شوند طی همان روز و چنانچه درخواستی خارج از ساعات اداری به بیمه لین ارسال شود، در اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست در دست اقدام قرار می گیرد.

5- کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه درخواستی مشتری هنوز صادر نشده باشد، بیمه لین موظف است تمامی مبالغ پرداختی را به مشتری عودت دهد. در صورتی که بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد، عودت وجه منوط به قبول شرکت بیمه جهت ابطال بیمه خواهد بود، در غیر این صورت عودت وجه مقدور نمی‌باشد.

6- از لحظه تکمیل فرم درخواست بیمه نامه کاربر می‌تواند از خدمات بیمه24 استفاده نماید. لازم به ذکر است استفاده از خدمات بیمه24 هیچ محدودیتی برای مشتری جهت استفاده از خدمات بیمه‌ای یا سامانه‌های مشابه شرکت‌ها یا اشخاص دیگر ایجاد نمی‌کند.

7- کلیه اصول، رویه‏‌ها، محتواهای تولیدی و خدمات ارائه شده در بیمه لین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون بیه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

8- در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات بیمه لین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر وی از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 

 

تکمیل فرم بیمه

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.