بیمه لین
02166716591
خیابان ولیعصر- جنب خیابان رازی

 

این واحد نمایندگی از سال ۱۳۸۴ تاسیس و شروع بکار نمود. از همان سال به مطالعه در زمينه بازاريابی و فروش پرداخت و در دوره های متعددی شركت نمود و در طول این مدت به دفعات جزو نماینده های برتر گردید.

از سال ۱۳۹۲ به صورت حرفه ای به مطالعه و فروش در زمینه بازاریابی و فروش محصولات بيمه ای پرداخته است و با حضور در سمینارهای متعدد و همچنین کارکردن با اساتید مجرب در این فن تجارب گرانبهایی را کسب نموده است . ماحصل حضور در سمینار و دوره های آموزشی منجر به تاسیس سایت بیمه لین در سال ۱۳۹۷ گردید. امیدواریم در سالهای پیش رو و به امید خداوند متعال و با بهره گیری از اساتید مجرب و مشاوران زبده بتوانیم به جایگاه مناسبی در فروش بیمه نامه ها علی الخصوص فروش بیمه نامه های عمر دست پیدا کنیم.

این واحد نمایندگی قصد دارد به کمک اساتید و همکاران متخصص، مشاوران مجرب و بازاریابان زبده از طریق سیستم سایت، دپارتمانی راه اندازی کند تا افرادی را که مستعد کار کردن هستند و روابط عمومی بالایی دارند را جذب نماید تا با آموزش این افراد تحول شگرف در بیمه ها علی الخصوص بیمه های عمر ایجاد نماید و در حین کار علاوه بر رساندن به در آ مد بالا و مطلوب این افراد، در حفظ سلامت روان (با کمک گرفتن از مشاورین زبده روانشناسی) و حفظ سلامت جسم (با کمک گرفتن ازمتخصصین تغذیه) تلاش نماید تا بتوانیم از خود اثری مثبت بر جای بگذاریم. کار آفرینی همان هدفی است که در نظر گرفته ایم تا تغییر شگرفی در زندگی، وضعیت اقتصادی، روحی و روانی بیمه شدگانمان داشته باشیم.


به امید آن روز

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.